About us

PROX KİMYA KOZMETİK SAN. TİC. ŞTİ

Ülkemizde her geçen gün gelişmekte olan sanayi alanında endüstriyel temizlik, bakım ve koruma kimyasalları ihtiyacını karşılamak ve bu alanlardaki sorunlarını gidermek amacıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul’da Kurulu olan üretim tesisimizde üretmiş olduğu geniş ürün yelpazemizle imalat ve hizmet sektörüne ulaşmaktayız. 

Aktif olarak çalışan ürün geliştirme laboratuarlarımız sanayide karşılaşılan sorunlara çözümler üretmektedir. “Öncelikle Kaliteli Hizmet” felsefesi ile çalışan deneyimli, dinamik, eğitimli, genç ve güçlü bir kadroya sahip firmamız belirlediği amaç doğrultusunda insana, insan sağlığına ve çevreye önem verir. Tüm faaliyetlerinde, “kalite standardını” ön planda tutarak gerçekleştirme ilkesinden yola çıkan ve firmalardan gelen talepler doğrultusunda en hızlı şekilde teknik danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Prox Kimya; ekonomik ürün üretme ve sunma stratejisinin verdiği bilinçle teknolojiyi yakından takip ederek, gerek ülkemizde gerekse uluslararası sanayi kuruluşlarının üretim tesislerinde yaşanan problemlerin çözümüne yönelik ya da üretim süreçlerinde ihtiyaç duyulan ürünlerin hazırlanmasından sanayideki uygulamalarına kadar tüm aşamaları takip etmektedir. Hizmet sunduğumuz tüm firmalarımızda kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutarak bilgiye, teknolojiye ve insana yatırımı, sürekli yenilenmeyi ve ilerlemeyi sürdürmek, tüm faaliyetlerimizde takım çalışması ve memnuniyeti başlıca MİSYONUMUZ olarak görmekteyiz.

Prox Kimya; Endüstriyel Koruma, Temizlik ve Bakım Kimyasalları sektörünün bir kuruluşu olarak kimya sanayi ve kimyasal hammadde teknolojilerindeki gelişmeleri tüketicilerine en kısa sürede yansıtmaktadır. Bizlere göstereceğiniz ilgi ve güven Türk sanayisini daha ileri noktalara götürecektir. Ülke kalkınmasının sürdürülmesinde üzerimize düşen sorumluluğu ve görevi yerine getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz… 

Çevre Politikamız

Firmamız, temiz bir çevre ve sağlıklı bir gelecek için çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Özellikle, kullanılan hammadde ve yardımcı maddelerde çevre ölçütlerine uymaya ve bu maddelerin olumsuz etkilerini kontrol altına almaya büyük önem vermektedir. Bunların yanı sıra çevre yönetim sistemi ile ilgili yasal mevzuat ve diğer bağlayıcı düzenlemelere uygun bir faaliyet yürütme, enerji sarfiyatı ve doğal kaynakların kullanımında tasarruf sağlama, daha temiz ve ekolojik açıdan verimli üretim biçimlerine yönelme ilkeleri ile çevreci bir anlayışa sahiptir.

Our references